Vůbec ne, právě naopak. Na jeden koncový dílek navážete gumičku a na druhý provázek. Tyto dílky pak jen spojíte ke zbytku a pověsíte, kam budete chtít. Důležité je, aby na jednom konci byla gumička, protože díky pružnosti bude celý systém lépe tlumit poryvy větru a zvýší se tak jeho nosnost.

Nebudete. Balení obsahuje 2x 3,5 metru systému ZIPZAP, 2x 50cm gumového lanka, 2x 50cm provázku, 4x háček s vrutem a 4x hmoždinku.

Výsledky testů dokázaly, že dvoumetrový systém udrží až 15 kilo váhy, což běžně stačí na objem prádla z jedné až dvou praček.

Výrobek ocení všichni, kteří si chtějí ulehčit práci s věšením prádla. Je vhodný pro maminky s dětmi, osoby s pohybovým omezením nebo jen pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas. ZIPZAP si jistě najde své fanoušky i v řadách chatařů, trampů nebo rybářů.

Ano, záruka na ZIPZAP jsou dva roky. Pokud se vám dílek zlomí a budete chtít nový, stačí nám napsat, poslat fotku poškozeného dílku a my vám ho pošleme na vaši adresu zcela zdarma.

Chtěli jsme použít materiál, který bude dostačující a zároveň odlehčí naší planetě. ZIPZAP se vyrábí z recyklovaného plastu a celá výroba až po doručení k vám domů je vymyšlena tak, aby zanechala co nejmenší ekologickou stopu. Tento plast je dál recyklovatelný.

Zipzap sme podrobili až téměř extrémním povětrnostním testům. A výsledek? Prádlo zůstalo pořád na svém místě. Proto se nemusíte bát zipzap používat ani v osmém patře paneláku nebo na větrné hůrce.