Nejčastější dotazy

Vůbec ne, právě naopak. Na jeden koncový díl navážete gumolanko a na druhý šňůrku. Tyto díly pak pouze spojíte se zbytkem a zavěsíte, kam budete chtít. Důležité je, aby na jednom konci bylo gumolanko, protože díky pružnosti bude celý systém lépe tlumit nárazy větru a zvýší se tak jeho nosnost.

Nebudete. Balení obsahuje 2x 2,2 metru systému ZIPZAP, 2x 50 cm gumového lanka, 2x 50 cm pevné šňůrky, 4x háček a 4x hmoždinku

Výsledky testů dokázaly, že dvoumetrový systém ZIPZAP udrží až 15 kg váhy, což běžně stačí na objem prádla z jednoho nebo až dvou praček.

Výrobek ocení všichni, kteří si chtějí usnadnit práci s věšením prádla. Je vhodný pro maminky s dětmi, osoby s pohybovým omezením nebo jen pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas. ZIPZAP si určitě najde své fanoušky i mezi chataři, rybáři a každý kdo rád cestuje, nebo tráví čas v přírodě, ale já na služebních cestách a dovolených.

Ano, záruka na ZIPZAP je dva roky. V případě, že se vám dílek zlomí a budete chtít nový, stačí nám napsat, poslat fotku poškozeného dílu a my vám ho pošleme na vaši adresu zcela zdarma.

Chtěli jsme použít materiál, který bude dostačující a zároveň nezatíží životní prostředí. ZIPZAP se vyrábí z recyklovatelného plastu a celá výroba až po doručení k vám domů je vymyšlena tak, aby zanechala co nejmenší ekologickou stopu. Tento plast je dále recyklovatelný.

ZIPZAP jsme podrobili až téměř extrémním povětrnostním testům. A výsledek? Prádlo zůstalo na svém místě, pěkně upevněné v ZIPZAPu.